سدید رمز آرامش خاطر شما

سدید، رمز آرامش خاطر شما

شماره تماس مشاوره و فروش
021-91303713 | 09021303713

گاو صندوق جواهرات

ما نه تنها حفاظت، بلکه آرامش را برای شما به ارمغان آورده‌ایم.

در دورانی به سر می‌بریم که تمامی صنف‌ها و کسب و کارها به داشتن گاوصندوق نیاز مبرمی دارند. فرقی ندارد که در فروشگاه شما، قراردادهای خرید و فروش املاک منعقد می‌شود یا انواع طلا و جواهر عرضه می‌شود.در هر حالت شما به یک گاوصندوق برای حفظ امنیت دارایی خود نیاز دارید.با این رویکرد و نیز ارزش بسیار بالای طلا در کشور ما ایران، برند سدید در اقدامی متفاوت و جالب توجه اقدام به تولید گاوصندوق جواهرات برای فعالان این حوزه کرده‌است.
همچنین با توجه به افزایش نرخ آتش‌سوزی‌های رخ داده در کشور و برای بالا بردن مقاومت گاوصندوق طلا فروشی، در بدنه این محصول به جای بتن از پشم سنگ استفاده شده‌است.پشم سنگ به علت مقاومت بالا در برابر آتش و نیز نارسانایی 22 برابری نسبت به بتن در برابر حرارت، گزینه بسیار خوبی برای عایق حرارتی است.
دغدغه دیگری که فروشندگان طلا و جواهر دارند، مقاوم بودن گاوصندوق جواهرات در برابر سرقت است. با افزایش عجیب نرخ سرقت در ایران، این دغدغه بیشتر از قبل شده‌است. تنها در سال 1400 بیش از یک میلیون فقره سرقت در سیستم قضایی کشور ثبت شد که رشد 5 برابری را نسبت به سال 1397 داشته‌است. برای اینکه نگرانی صاحبان و طلافروشان در خصوص مقاومت گاوصندوق جواهرات به حداقل برسد، سدید اقدام به هوشمند سازی قفل این مدل از گاوصندوق‌ها کرده‌است.
با توجه به ویژگی‌های ذکر شده در خصوص گاوصندوق جواهرات شرکت سدید، دغدغه و ابهامی برای خرید آن وجود نخواهد داشت.

Call Now Button