سدید رمز آرامش خاطر شما

سدید، رمز آرامش خاطر شما

شماره تماس مشاوره و فروش
021-91303713 | 09021303713

صندوق های امانات بانکی

با استفاده از صندوق امانات بانکی سدید، با تمام نگرانی‌هایتان خداحافظی کنید.

ارائه خدمات صندوق امانات بانکی به مشتریان را می‌توان یکی از جدیدتری خدمات ارائه شده توسط سیستم و شبکه بانکی کشور دانست. اگر گفتیم جدیدترین به این علت است که در چند سال اخیر ارائه این خدمت توسط شبکه بانکی در شعب و شهرهای مختلف بیشتر از گذشته شد و مشتریان شناخت بیشتری نسبت به آن پیدا کردند. شرکت فناوران ایمن گستر سدید برای کمک به شبکه بانکی در راستای ارائه بهترین پاسخ به اعتماد مشتریان، به تولید صندوق امانات بانکی الگو گرفته شده از جدیدترین مدل‌های جهانی کرده‌است.
در واقع سدید برای تکمیل سبد کالایی خود و جلب نظر مدیران ارشد شبکه بانکی کشور محصولی متفاوت، سبک که جابجایی و انتقال آن آسان است را تولید و عرضه کرده‌است. افراد در زمینه موارد و اعمال امنیتی و محافظتی متفاوت رفتار می‌کنند.
یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی که برای خرید صندوق امانات بانکی باید در نظر گرفت، سهولت جابجایی ان است. به خصوص که این جابجایی باید با استفاده از پله‌ها بانک انجام شود. سدید با تولید صندوق امانات بانکی به صورت ماژولار این مورد را کاملا حل کرده‌است. مانند دیگر محصولات تولیدی سدید، کلیه لولاهای صندوق امانات در داخل تعبیه شده‌است.
صندوق امانات سدید موفق به اخذ استاندارد UL اروپا نیز گردیده‌است. استاندارد UL در واقع یکی از مهم‌ترین استانداردهای سطح بالا است که به منظور بررسی میزان ایمنی در قطعات و اجزای تشکیل دهنده درب‌های ضد حریق مورد استفاده قرار می‌گیرد. که معمولا فاکتورهای مد نظر توسط استانداردهای معتبری مورد آزمایش و تأیید قرار می‌گیرد.

Call Now Button