سدید رمز آرامش خاطر شما

سدید، رمز آرامش خاطر شما

شماره تماس مشاوره و فروش
021-91303713 | 09021303713

گاوصندوق های خانگی

تمام آنچه یک خانه از شما می‌خواهد را ما به شما ارئه می‌دهیم.

فناوران ایمن گستر سدید با استفاده از سال‌ها تجربه درخشان در صنعت تولید گاوصندوق و نیز تکنولوژی روز دنیا، تولید کننده انواع گاوصندوق خانگی در اندازه‌های مختلف است. سدید با بررسی و تحلیل نسل قدیمی گاوصندوق‌های تولیدی در کشور، دست به تغییرات اساسی در فرایند تولید گاوصندوق‌های خانگی زد. یکی از این تغییرات اساسی استفاده از فولاد با ضخامت بالا در تولید بدنه و درب گاوصندوق‌های خانگی است.
در گذشته از آهن در تولید گاوصندوق خانگی استفاده می‌شد. به کارگیری آهن و بتن در کنار هم، به مرور گاوصندوق را دچار پوسیدگی و زنگ زدگی می‌کند. همین امر موجب می‌شود تا خرید گاوصندوق خانگی و سپس فروش آن به عنوان یک وسیله قابل بازیافت، نه تنها مقرون به صرفه نبوده بلکه عملی نیز نیست.
معممولا وسایل و اشیایی که استفاده شده‌اند و قصد داریم آن‌ها را به فروش برسانیم، مشکلی برای ورود مجدد به چرخه تولید را ندارند. اما گاوصندوق‌هایی که با استفاده از آهن و بتن تولید شده‌اند به این علت که به شدت در هم تنیده شده‌اند، امکان جداسازی آن وجود ندارد یا اینکه بسیار گران و پر هزینه است. به همین علت، شرکت سدید در تولید مدل‌های جدید گاوصندوق خانگی از فولاد به جای آهن استفاده کرده‌است.
اتفاق مهم دیگر در تولید گاوصندوق خانگی توسسط برند سدید، از بین بردن امکان جابجایی گاوصندوق خانگی است. برای اینکه این امکان فراهم شود، کلیه گاوصندوق‎های خانگی سدید با استفاده از 3 رول بولت قابلیت اتصال به زمین و دیوار را پیدا می‌کنند. هر رول بولت با توجه به ساختار بنا و ساختمان، مقاومتی بین 300 تا 400 کیلوگرم را ایجاد می‌کند. با این قابلیت یک گاوصندوق 160 کیلوگرمی، به وزن جابجایی نزدیک به یک تن یا همان 1000 کیلوگرم می‌رسد.
با داشتن چنین ویژگی‌هایی امکان فروش یک گاوصندوق خانگی سدید بعد از چند سال استفاده وجود دارد. علت آن به کار گرفتن پشم سنگ به عنوان عایق حرارتی به جای بتن است. میزان پشم سنگ به کار رفته در گاوصندوق خانگی سدید به قدری کم است که جدا کردن فولاد و پشم سنگ کاری بسیار ساده و کم هزینه است.
شاید قیمت گاوصندوق خانگی نسبتا بالا باشد اما در کنار ایجاد امنیت، یک نوع سرمایه نیز محسوب می‌شود.

Call Now Button