سدید رمز آرامش خاطر شما

سدید، رمز آرامش خاطر شما

شماره تماس مشاوره و فروش
021-91303713 | 09021303713

گاوصندوق نسوز ضدسرقت

با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، حافظ امنیت شما هستیم.

گاوصندوق همیشه با دو ویژگی ضد سرقت و مقاومت بالا در برابر آتش و حرارت، شناخته می‌شود.گاوصندوق‌های ضد سرقت و ضد حریق شرکت فناوران ایمن گستر سدید، با تکیه بر سال‌ها تجربه و نیز بهره‌گیری از نقاط ضعف نسل قبلی و قدیمی گاوصندوق‌های داخلی، فضای تازه و جدیدی در تولید گاوصندوق‌های ضد سرقت و ضد حریق ایران به وجود آورد.
ما در شرکت سدید با جایگزینی پشم سنگ به جای بتن در بدنه گاوصندوق، مقاومت گاوصندوق را در برابر آتش و حرارت به شدت افزایش دادیم. علت عدم استفاده از بتن به رطوبت مانده در آن بازمی‌گردد. رطوبت موجود بتن که در فرایند تولید به وجود می‌آید، در مدت زمانی بسیار طولانی خشک می‌شود. این رطوبت مانده در بتن تزریق شده در بدنه گاوصندوق علاوه بر ایجاد پوسیدگی و زنگ زدگی در آن، مقاومت بسیار پایینی را در برابر حرارت و آتش به وجود می‌آورد. در نتیجه این فعل و انفعالات، گاوصندوق ساخته شده با بتن به عنوان عایق حرارتی، عملا ضد حریق نیست.
در خصوص ضد سرقت بودن گاوصندوق‌های سدید در درجه اول می‌توان به به کارگیری لولای گاوصندوق در فضای داخلی آن اشاره کرد. یکی از راه‌های نفوذ به گاوصندوق‌های قدیمی تخریب لولا و بعد از آن تخریب درب آن بود. با قرار دادن لولا در داخل گاوصندوق این امکان برای دسترسی به داخل گاوصندوق از بین رفته‌است. علاوه بر ایجاد امنیت، لولای داخلی به زیبایی گاوصندوق نیز کمک می‌کند.
موارد ذکر شده تنها بخشی از ویژگی‌‎های گاوصندوق ضد سرقت و ضد حریق شرکت سدید است.

Call Now Button