درباره ما

شرکت فناوران ایمن گستر سدید باهمکاری مدیران با تجربه صنعت ساخت گاوصندوق‌های نسوز و ضد‌سرقت در سال 1396 تاسیس شد تا با تکیه بر دهه‌ها تجربه و نیز بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین ابزار‌آلات و تکنولوژی روز دنیا در راه ایجاد تحولی شگرف در صنعت گاوصندوق‌های نسوز و ضد‌سرقت گام نهد.

تلفیق تکنولوژی روز دنیا و مهارت دست صنعتگران ایرانی

سدید در صدد است با تلفیق تکنولوژی روز دنیا و مهارت دست صنعتگران ایرانی، تجربه عمیقی از امنیت و آرامش را برای شما به ارمغان بیاورد.مدیران سدید با بررسی و تحلیل دقیق آنچه در صنعت تولید گاوصندوق کشور اتفاق افتاده و نیز روند روز تولید گاوصندوق در دنیا، اقدام به ایجاد تحول و تغییر در باورها و آنچه در این صنعت شکل گرفته، نمودند.

صنایع مختلف درگذر زمان به ایجاد تغییرات لازم در روند تولید و خدمات قابل ارائه نیاز دارند.صنعت تولید گاوصندوق نیز از این مقوله مستثنی نبوده و نیست.با توجه به قدمت بالای شیوه و تکنولوژی تولید نسل قدیمی گاوصندوق و نیز سنجش کارایی آن در انواع شرایط محیطی، نیاز به تغییرات اساسی در این صنعت بیش از قبل احساس شد.مدیران اولیه سدید با بهره‌گیری از تجربه طولانی فعالیت حرفه‌ای در این صنعت و نیز شرکت‌های قدیمی فعال در این حوزه، با رویکرد تولید نسل جدید گاوصندوق‌های داخلی به این عرصه قدم گذاشتند.

امنیت، زیبایی و تفاوت اندیشیده

سدید در طول سال‌های فعالیت همزمان به امنیت، زیبایی و تفاوت اندیشیده و در این راه تلاش کرده‌است.با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، به کارگیری ورقه‌های فولاد در تولید درب و بدنه گاوصندوق‌ها و نیز افزودن زیبایی بصری به آن‌ها از جمله این اقدامات است.

همراهان سدید در این سال‌ها

0 +
مشتری های راضی
0 +
سال ها تجربه
0
تعداد نمایندگی‌ها

 شرکت فناوران ایمن گستر سدید در سایه تلاش، تعهد، تخصص همکاران خود در دپارتمان‌های مختلف و نیز با توکل به خداوند متعال موفق به تولید بیش از 30 محصول مختلف شده است.

از جمله محصولات تولیدی شرکت سدید می‌توان به انواع صندوق‌های نسوز و ضد سرقت  سبک و سنگین، طراحی و ساخت انواع درب خرانه بانکی و خانگی، صندوق‌های امانات، فایل‌های مختلف اداری، کمد بایگانی، سیف باکس در اندازه های مختلف، گاوصندوق زیر ویترینی مخصوص فروشگاه‌های طلا و جواهرات و نیز گاوصندوق‌های کتابی و رینگ باکس خودرویی اشاره کرد.

رینگ باکس خودرویی، محصولی است که برای اولین بار در ایران توسط شرکت سدید تولید و عرضه شده است.

از جمله اقدامات نوآورانه سدید در عرصه تولید گاوصندوق می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  1. استفاده از ورقه‌های فولادی با ضخامت بالا در تولید درب و بدنه گاوصندوق به جای آهن
  2. استفاده از پشم سنگ در بدنه گاوصندوق به عنوان عایق حرارتی به جای بتن
  3. استفاده از سیستم رنگ الکترواستاتیک برای افزایش مقاومت گاوصندوق در برابر رطوبت و نیز مقاومت در برابر هر گونه خط و خش
  4. به کارگیری رول بولت برای اتصال گاوصندوق از کف به زمین جهت افزایش وزن و از بین بردن امکان جابجایی
  5. استفاده از قفل‌های هوشمند و حساس به ضربه

همکاری های ما

موسسان و مدیران اولیه شرکت فناوران ایمن گستر سدید

اسماعیل خلیلی راد

سعید فرزین تهرانی

جهانبخش صادقی

اصغر عامری

ماموریت سدید

ماموریت شرکت سدید تامین امنیت و ایجاد آرامش خاطر برای تک تک هموطنان در سراسر کشور است.ما وظیفه داریم تا با درک شرایط روز و نیاز مشتریان، بهترین راه حل ممکن را برای آن‌ها خلق نماییم.

سبد خرید
سایدبار
Call Now Button