سدید رمز آرامش خاطر شما

سدید، رمز آرامش خاطر شما

شماره تماس مشاوره و فروش
021-91303713 | 09021303713

سیف باکس

امنیت برای چیزهایی که دوستشان دارید.

برند سدید در ادامه روند تولید و ارائه نسل جدید گاوصندوق و راهکارهای امنیتی و محافظتی، به تولید و عرضه انواع سیف باکس اقدام کرده است.
این سیف باکس ها که از نظر قیمتی بسیار مقرون به صرف بوده و فضای بسیار کمی از اتاق یا منزل را اشغال می‌کنند، در تنوع رنگی بالایی عرضه شده‌اند. ما در سدید به دنبال تغییر باورها و نگاه‌ها به مقوله امنیت و استفاده از گاوصندوق هستیم
اگر در باور شما این مورد شکل گرفته است که گاوصندوق یک وسیله بسیار سنگین، گران و البته بسیار بزرگ و حجیم است، سدید با تولید سیف باکس‌های هتلی خود برروی این باور یک خط قرمز کشیده است.همین سبک بودن باعث می‌شود دغدغه شما به عنوان خریدار از نظر جابجایی و حمل و نقل به حداقل برسد.سدید در ساخت درب و بدنه سیف باکس هتلی به جای آهن از فولاد استفاده کرده‌است.
یکی از راه‌های دسترسی به گاوصندوق استفاده از لولای محصول که در خارج از آن وجود دارد، است. برای جلوگیری از دسترسی به داخل گاوصندوق از این راه، سدید لولا را در داخل صندوق قرارداده است.
این کار علاوه بر امنیت، به زیبایی هرچه بیشتر سیف باکس کمک کرده است.نکته دیگر در خصوص امنیت این صندوق‌ها امکان اتصال آن‌ها به دیوار با استفاده از رول بولت است. هر رول بولت با توجه به ساختار بنا بین 300 تا 400 کیلوگرم مقاومت در برابر حمل و نقل ایجاد می‌کند. استفاده از رول بولت برای رفع یکی دیگر از دغدغه‌ها و نگرانی‌های افراد است. چون یکی از شیوه‌های سرقت گاوصندوق حمل و نقل آن بوده‌است.
قیمت سیف باکس هتلی سدید چندان بالا نیست و این برخلاف باور مرسوم در خصوص گاوصندوق است. اگر خواهان داشتن یک وسیله مطمئن برای نگهداری وسایل با ارزش خود هستید که از نظر هزینه نیز نظر شما را جلب کند، سیف باکس هتلی سدید گزینه قابل تاملی برای شماست.

Call Now Button