اخبار و مقالات

برگزاری بزرگترین رویداد سال 1402 سدید با حضور نمایندگان

رویداد تجلیل از نمایندگان سدید

شرکت فناوران ایمن گستر سدید، در یک عصر زیبای برفی در اسفند 1402، رویداد تجلیل از نمایندگان برتر سال 1402 را با حضور مدیران و نمایندگان برند سدید ازسراسر شهرهای ایران برگزار کرد. این دورهمی در روز نهم اسفندماه 1402 در تهران، هتل اسپیناس پالاس برگزار شد. چنین رویدادی هرساله در روزهای پایانی سال برگزار می شود.

در این دورهمی، ضمن دیدار با نمایندگان محترم، از پیشنهادات و انتقادات آنان، به عنوان شریک تجاری سدید آگاه می‌شویم و در ادامه مسیر سعی بر بهبود مشکلات ذکر شده نمایندگان خواهیم کرد. همینطور مدیران برند سدید، نمایندگان محترم را از اهداف آینده و تولید محصولات جدید در سال آینده و سایر برنامه‌های پیش رو باخبر می‌کنند.

سرآغاز برنامه با پخش سرود و خوش آمدگویی همراه بود.

در ادامه مدیر عامل شرکت، مهندس سعید فرزین تهرانی، در راستای پروژه های سال گذشته، حجم فروش، رشد فرش، درصد حصول اهداف شرکت و پروژه اشتهارد، سخنرانی کردند.

بعد از ایشان، مهندس صادقی، مدیر تولید شرکت سدید نیز درباره محصولات شرکت، تغییرات و ویژگی های جدید محصولات سدید در سال جدید و برنامه‌های واحد تولید برای سال پیش رو صحبت کردند. پس از صحبت های ایشان، نمایندگان نظرات خود را مطرح کردند و جلسه پرسش و پاسخ نمایندگان با مدیر تولید شرکت برگزار شد.

در ادامه مراسم، سرکار خانم دنیا سجودی مدیر فروش شرکت، برای آگاهی از شرایط فروش در سال گذشته به نمایندگان، گزارشی در راستای تحلیل فروش نمایندگان، رشد همگنی فروش شرکت و نمایندگان، سبد محصولات و برترین فروشندگان هر دسته بندی محصول و …به حضار ارائه دادند. این تحلیل‌ها دید مناسبی به فروشندگان برای تحلیل نیاز مشتریان و راهکارهای افزایش فروش خود را داد.

بعد از صحبت‌های خانم سجودی، دکتر بهزاد حدادی که مدیر مارکتینگ برند سدید هستند، درباره استراتژی‌های مارکتینگ و برندینگ سدید و فعالیت‌های دپارتمان مارکتینگ سدید در سال گذشته صحبت کردند. سپس هویت برند سدید را از نگاه نمایندگان و در مقایسه با سال گذشته بررسی و میزان پیشرفت برند را ارزیابی کردند.

نوبت به اهدای جوایز، لوح‌ها و تقدیرنامه‌ها رسید. لوح یک ساله نمایندگی به تمامی نمایندگان حاضر در جلسه اهدا شد.

به جهت تجلیل از نمایندگان برتر، به نفرات اول که نمایندگانی از تهران و اصفهان، آقایان اکبر رئیس میرزایی و اکبر قطاع بودند، جوایز نفیسی از طرف مدیران برند سدید اهدا شد.

در همین راستا از نفرات دوم هم تجلیل شد. نمایندگان محترم تهران و بندر عباس آقایان علی دیرند و حمیدرضا بنائی به عنوان دومین نمایندگان برتر سال برند سدید جوایر و تقدیرنامه های خود را از دست مدیران سدید، دریافت کردند.

این رویداد بزرگ، بعد از پذیرایی و شام، در حالیکه مدیران بی‌واسطه با نمایندگان خود صحبت کردند و ارتباط نزدیکتری بین خانواده سدید برقرار شد؛ به اتمام رسید.

ما به هدف خود رسیدیم. بعد از یک سال تلاش جهت ساخت محصولات موردنیاز مشتریان، خانواده خود را که در سراسر ایران برای رسیدن به این هدف با ما همکاری کردند، ملاقات کردیم. گفتیم و شنیدیم و انرژی گرفتیم. اکنون برای ادامه مسیر محکم تر و قدرتمندتر قدم برمیداریم.

از تمام نمایندگان عزیز که میزبان آنان در این دورهمی بودیم، از تهران، رشت، اصفهان، اهواز، کاشان، بندر عباس، مشهد، ارومیه، یزد و … سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *