اخبار و مقالات

امکانات گاوصندوق های چندکاربره اداری

مدیریت دسترسی ها به گاوصندوق در ادارات یا شرکتها، با گاوصندوق چندکاربره سدید، کار را برای مدیران بسیار ساده کرده است.

با توسعه فناوری و تکنولوژی در صنایع مختلف در طول سالیان اخیر، دغدغه های افراد و صاحبان دارایی برای مدیریت و سازماندهی هرچه بیشتر امور مرتبط با منزل یا کسب و کار خود کمتر از گذشته شده است. یکی از این دغدغه ها و نگرانی ها مربوط به مدیریت تردد و استفاده از گاوصندوق بوده است. در بسیاری از شرکت ها و بنگاه های کسب و کار، گاوصندوق وجود دارد. افرادی که به آن دسترسی داشته یا در آن تردد دارند، ممکن است بیش از یک نفر باشد. حال برای مدیریت بهتر این مورد و نیز گزارش گیری های دقیق تر در خصوص میزان تردد به گاوصندوق، باز شدن درب، برداشتن یا قراردادن اسناد چه راهکاری به ذهن می رسد؟ شاید استفاده از دوربین مدار بسته اولین گزینه باشد. دوربین مدار بسته راه حل خوبیست، اما برای افزایش ضریب ایمنی، راهکار شرکت فناوران ایمن گستر سدید، طراحی و تولید گاوصندوق با قابلیت داشتن چند کاربر به طور مجزا است. مطمئنا جالب توجه است.پس با ما همراه باشید.

امنیت گاوصندوق اداری

پیش از هرچیز باید به این اشاره داشت که منظور از گاوصندوق اداری، نوعی صندوق است که با توجه به ویژگی های مرتبط با اندازه و ابعاد، مناسب قرارگیری در یک سازمان و استفاده از آن است. در یک سازمان، ارگان یا نهاد، حجم زیادی از اسناد و مدارک وجود دارد که طبیعتا باید در گاوصندوق نگهداری شود. حساسیت این اسناد در برخی موارد به قدری بالاست که در صورت خدشه یا مفقود شدن آن ها، حیات مادی و معنوی شرکت کاملا به خطر افتاده و در برخی مواقع نیز از بین می رود. از آنجا که این سازمان در واقع امانت دار این اسناد است، مدیران و صاحبان آن باید به خوبی و درستی از این اسناد نگهداری کنند. اینجاست که پای خرید و داشتن یک گاوصندوق کاملا ایمن با ویژگی های مد نظر به میان می آید. پس از خرید گاوصندوق، بجث نحوه و تعداد افرادی که به آن دسترسی دارند، پیش می آید. برای مدیریت صحیح و یک سازماندهی درست چه باید کرد؟

رمز چند کاربره

یکی از مزایای دیجیتالی شدن زندگی در ایران و دنیا، انعطاف پذیری بسیار زیاد وسایل و لوازم مورد استفاده است. امروزه قفل با رمز دیجیتال، جای قفل های قدیمی و کلیدی در گاوصندوق را به خوبی پر کرده است. یکی از قابلیت های بسیار کاربردی این رمزهای دیجیتالی، امکان تعریف چند رمز مختلف برروی آن است. همان طور که گفتیم، مدیریت درست و اصولی افراد و تردد آن ها به گاوصندوق، یکی از دغدغه های مدیران ادارات و سازمان هاست. با در نظر گرفتن این دغدغه، شرکت فناوران ایمن گستر سدید، اقدام به استفاده از قفل با رمز دیجیتالی کرده است. این قفل ها امکان تعریف حداکثر 4 رمز مختلف را دارند که هر رمز مختص یک فرد است. تعداد ارقامی که به عنوان رمز می توان در این قفل ها وارد کرد، حداکثر 20 کاراکتر است. با استفاده از این شیوه نه تنها مدیران، بلکه کارمندان و افرادی که امکان دسترسی به گاوصندوق و محتویات داخلی آن را دارند، نیز به آرامش خاطر ذهنی می رسند.

دیگر قابلیت های گاوصندوق چندکاربره دیجیتالی

رمز با قفل دیجیتالی، قابلیت های دیگری نیز دارند که برخی از آن ها عبارتند از:

  • امکان تنظیم ساعت و تقویم
  • کارکرد قفل با استفاده از باتری
  • مجهز بودن قفل به سنسور ضربه و سرقت
  • برای باز شدن درب صندوق نیاز به وارد کردن رمز و البته وجود کلید قفل نیاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *