اخبار و مقالات

انواع گاوصندوق های امنیتی سدید

گاوصندوقهای امنیتی برند سدید

شرکت سدید تولید کننده انواع گاوصندوق خانگی، تجاری و اداری است. مدیران شرکت سدید با تکیه بر سالها تجربه در صنعت تولید گاوصندوق، اقدام به ایجاد یک نسل جدید از گاوصندوق در کشور نمایند. سدید انواع مختلفی از گاوصندوق را با ویژگی های مختلف تولید و عرضه کرده است. در این بخش تعدادی از محصولات امنیتی سدید را با هم بررسی خواهیم کرد.

گاوصندوق زیرویترینی طلافروشی

گاوصندوق زیرویترینی، یک محصول تخصصی با امنیت بالا و تولید شده برای تمام طلا و جواهر فروشی هاست. اگر از دید صاحب یک طلافروشی به مقوله امنیت و حفاظت از فروشگاه نگاه کنیم، موارد متعددی مد نظرش خواهد بود. اولین مورد را می توان به پنهان بودن گاوصندوق از نظر افراد و مراجعه کنندگان دانست. با در نظر گرفتن این نکته که میزان سرقت در کشور در 6 سال اخیر، 5 برابر شده است، این دغدغه که مراجعه کنندگان به فروشگاه نتوانند به آسانی گاوصندوق موجود در محل را ببینند کاملا منطقی است. وقتی گاوصندوق در معرض دید باشد، افراد به آسانی می توانند نوع قفل گاوصندوق ببینند و دیگر نکات ضروری مرتبط با آن را نیز ملاحظه کنند. همان میزان که سیستم های امنیتی پیشرفت کرده اند، سارقان نیز مجهزتر و توانمندتر شده اند. گاوصندوق زیرویترینی سدید، به علت قرار گیری در زیر ویترین و دور بودن از تیررس کلیه افراد و مراجعه کنندگان، از امنیت بسیار بالایی برخوردار است.

ویژگی دیگر گاوصندوق زیرویترینی، سادگی در چیدن طلا و جواهرات موجود برای فروش است. معمولا چیدن محصولات در ابتدای روز کاری و جمع آوری آن ها و بازگرداندنشان به گاوصندوق، کاری طولانی و خسته کننده است. اینکه گاوصندوق در زیر کانتر قرار گرفته باشد، این کار را ساده کرده و مدت زمان مورد نیاز برای انجام آن را به شدت کاهش می دهد.

نکته دیگر در خصوص امنیت گاوصندوق زیرویترینی، امکان اتصال آن به زمین است. در گاوصندوق های سدید، 3 عدد رول بولت فولادی قرار می گیرد. با استفاده از این رول بولت ها، گاوصندوق به زمین متصل می شود. هر رول بولت مقاومتی در حدود 300 تا 400 کیلوگرم ایجاد می کند و در نهایت گاوصندوق برای جابجایی به وزنی بالغ 1200 کیلوگرم می رسد. یکی از شیوه های مرسوم در زمان سرقت، حمل و جابجایی گاوصندوق از فروشگاه به محل مورد نظر سارقان بوده است تا در زمان مقتضی اقدام به تخریب و بازگشایی درب نمایند. با وجود رول بولت، این مورد از بین رفته و دیگر سارق نمی تواند صندوق را جابجا نماید.

ویژگی دیگر گاوصندوق زیرویترینی سدید که امنیت آن را افزایش می دهد، قفل به کار رفته در آن است. این قفل هوشمند بوده و در برابر ضربه مقاومت بالایی دارد. معمولا سارقان برای باز کردن درب گاوصندوق اقدام به زدن ضربه به قفل می کنند تا قفل تخریب شده و درب را باز کنند. قفل به کار رفته در این گاوصندوق به گونه ایست که در صورت وارد شدن ضربه به آن، کلیه زبانه های آن در 4 جهت باز شده و امکان بازکردن درب صندوق به این شیوه از بین می رود. در صورت بروز چنین اتفاقی فقط شرکت سدید به عنوان سازنده آن می تواند، درب گاوصندوق را بازگشایی نماید.

آخرین ویژگی گاوصندوق زیرویترینی سدید که در این قسمت به آن خواهیم پرداخت، به استفاده از طبقه MDF در داخل آن مربوط می شود. MDF به عنوان یک عنصری که هیچگاه نمی سوزد، گزینه بسیار مناسبی است تا در صورت بروز حریق و آتش سوزی از آسیب رسیدن به محتویات داخل گاوصندوق جلوگیری کند.

فایل های اداری سدید

فرقی ندارد در یک سازمان مشغول به کار هستید یا به عنوان یک ارباب رجوع به نهادی مراجعه کرده اید. در هر دو حالت اگر نظم و ترتیبی برای نگهداری، بایگانی و سازماندهی به اسناد و مدارک وجود نداشته باشد، کلافگی و اتلاف وقت همزمان رخ خواهند داد. پیشنهاد ما برای اینکه نه زمانی تلف شود و نه دغدغه ای برای یافتن یک مدرک خاص اتفاق بیفتد، خرید و استفاده از فایل های اداری تولیدی شرکت  فناوران ایمن گستر سدید است. این فایل ها که دارای 3،2 و 4 کشو هستند، نسوز بوده و از قفل با مرغوبی بهره می برند. فولاد به کار رفته در ساخت بدنه این فایل ها، مقاومت وزنی بالایی در هر کشو ایجاد می کند. هر کشو تحمل وزن 21 کیلوگرم را دارد.

از سوی دیگر برای سازماندهی منظم اسناد و مدارک و نیز مشخص بودن آن ها در صورت جابجایی مکانی نیز، وجود چنین فایل هایی ضروری و مناسب است. با وجود این فایل ها نیروی انسانی مورد نیاز و نیز مدت زمان لازم برای جابجایی اسناد و مدارک به شدت کم می شود. از سوی دیگر و با در نظر گرفتن افزایش نرخ آتش سوزی و حریق های صورت گرفته در کشور، نسوز بودن این کشوها بسیار ضروری بوده و آرامش خاطر را به ارمغان می آورد.

در بدنه کشوهای هر فایل از پشم سنگ استفاده شده است. پشم سنگ به علت نارسانایی بسیار زیاد نسبت به بتن، مانع بزرگی برای نفوذ آتش و حرارت است. اسناد نگهداری شده در این فایل ها همگی کاغذی هستند و حرارت-حتی به میزان کم- باعث ایجاد خدشه در این مدارک شده و در نهایت باعث بروز خسارت می شود.

فرض کنید یک شرکت بزرگ و مشهور به علت عدم استفاده از سخت افزار مناسب و نیز مدیریت ناصحیح بخش نگهداری اسناد و مدارک، با یک آتش سوزی مواجه شود. جدای از خسارت مادی وارد شده که معمولا توسط شرکت های بیمه جبران می شود، خسارت معنوی حاصل از این اتفاق غیرقابل جبران خواهد بود. خسارت معنوی همان اعتبار، آبرو و تصویر ایجاد شده از برند مورد نظر است.

همان قدر که بسته شدن یک رستوران به علت استفاده از مواد غذایی غیرمجاز، بی اعتمادی را به وجود آورده و دامن می زند، عدم رعایت اصول پایه ایمنی و حفاظت، خوشنامی شرکت ها و سازمان ها را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.

اگر فرد تصمیم گیر در یک سازمان هستید یا تجربه مشابهی در خصوص رعایت نکردن نکات ضروری داشته اید، حتما استفاده از فایل های کشویی اداری سدید را مد نظر قرار دهید.

گاوصندوق جا اسلحه ای

شنیدن واژه اسلحه معمولا با حس ترس، اضطراب و احتیاط همراه است.این احتیاط تنها به استفاده از اسلحه خلاصه نمی شود، بلکه نگهداری صحیح و اصولی نیز لازمه آرامش خاطر مرتبط با نگهداری و استفاده از اسلحه است.

در ایران فرایند دریافت مجوز داشتن اسلحه بسیار طولانی، سخت بوده و این مدرک به هر فردی اعطا نمی شود. شما به عنوان فردی که مجوز دریافت و نگهداری اسلحه را دارید باید در همه حال در خصوص مراقبت و استفاده صحیح از سلاح و فشنگ های آن، دقت لازم را به خرج دهید. برای رفع این دغدغه بزرگ، سدید اقدام به طراحی و تولید یک گاوصندوق تخصصی مرتبط با نگهداری اسلحه کرده است.

این گاوصندوق 220 کیلوگرمی، قابلیت اتصال به زمین را دارد. این مورد با استفاده از 3 رول بولت که همراه گاوصندوق هستند، امکان پذیر می شود. هر رول بولت با توجه به ساحتار بنا مقاومتی بین 300 تا 400 کیلوگرم را ایجاد می کند. با اتصال گاوصندوق به زمین از طریق رول بولت، وزن این گاوصندوق از 220 کیلوگرم به بیش از یک تن یعنی 1000 کیلوگرم می رسد. یکی از راه هایی که گاوصندوق در برابر سرقت مقاوم می شود، همین اتصال به کف است.

با استفاده از پشم سنگ به کار رفته در بدنه گاوصندوق به عنوان عایق حرارتی، دغدغه ای بابت نفوذ آتش و حرارت وجود نخواهد داشت. پشم سنگ که در فرایند تولید فولاد به دست می آید، از نظر مقاومت در برابر آتش و حرارت بسیار مناسب تر و بهتر از بتن عمل می کند. بتن در فرایند تولید مرطوب است و این رطوبت هیچگاه خشک نمی شود. طبیعتا وجود این میزان رطوبت در گذر زمان باعث پوسیدگی آهن به کار رفته در گاوصندوق شده و مقاومت آن را در برابر حرارت و آتش پایین می آورد. وجود پشم سنگ با میزان تراکم یا دانسیته 70، بهترین گزینه برای نسوز شدن گاوصندوق است.

فضای داخلی گاوصندوق جا اسلحه ای با استفاده از طبقات MDF و چرم مصنوعی با کیفیت بالا تزئین شده است. وجود این طبقات فضای کافی برای نگهداری و قرار دادن از لوازمی مانند فشنگ و تمیز کننده های اسلحه را به وجود می آورد. علت استفاده از MDF به نسوز بودن آن باز می گردد. MDF به چوب نسوز مشهور است و نخواهد سوخت.

قفل به کار رفته در این گاوصندوق هوشمند بوده و در برابر ضربه حساس است. در صورتی که به قصد تخریب به قفل گاوصندوق ضربه وارد شود، 4 زبانه قفل در تمامی جهت ها باز شده و قفل امکان باز شدن را نخواهد داشت. در صورت بروز این اتفاق، واحد خدمات پس از فروش شرکت سدید آمادگی و امکان بازگشایی مجدد قفل و تعویض آن را خواهد داشت.

در ساخت بدنه این گاوصندوق از فولاد با ضخامت 4 میلیمتر استفاده شده است. فولاد به کار رفته در ساخت درب آن نیز، ضخامتی در حدود 10 میلی متر دارد. قفل اصلی گاوصندوق دیجیتالی است که تعداد کاراکتر برای رمز آن بین 6 تا 15 رقم است. برای اطمینان و در صورت فراموشی رمز دیجیتال، یک قفل با کلید نیز وجود دارد. اگر جز افرادی هستید که رمزها را زود از خاطر می برید، وجود چنین قفلی برای شما ضروریست.

گاوصندوق جا اسلحه ای سدید مانند دیگر تولیدات این مجموعه، با سیستم رنگ الکترواستاتیک کوره ای رنگ آمیزی شده است. این سیستم رنگ در نهایت منجر به یک محصول کاملا مقاوم در برابر خط و خش می شود. نگهداری از اسناد، مدارک و وسایل قیمتی بسیار مهم است، اما شیوه نگهداری از اسلحه اهمیتی دوچندان دارد.

پس اگر مجوز نگهداری از اسلحه را دارید، حتما خرید و استفاده از گاوصندوق جااسلحه ای سدید را در اولویت خود قرار دهید.

خلاصه مطلب

گاوصندوق طلافروشی زیرویترینی، صندوق جا اسلحه ای و فایل های اداری رمزدار ضدسرقت و نسوز، جزئی از تولیدات امنیتی گروه فناوران ایمن گستر سدید است که توضیحات آن در داخل مقاله ذکر شده است. ببیشتر محصولات سدید همین مشخصه ها را دارند. چنانچه نیاز به راهنمایی و یا مشاوره در مورد محصول مورد نیاز خود دارید، با شماره 09021303713  واحد فروش شرکت سدید تماس بگیرید و یا از طریق این لینک اطلاعات نمایندگی های شهر خود را دریافت و به آنها مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *